Loading

STEWARDSON SOCIETY Honor Roll

*Emerson Member

Jennifer L. Abrams
Micailah C. Adee
Nancy C. Amestoy
Jeffrey R. Arthur
Morgan A. Atanasio
Laura S. Bacco
Andrew S. Baird
Emily C. Baker
Dmitriy Bakrukov*
Jean Baptiste
Lelia E. Barden
Stevenson A. Barnard-Webster
Whitney A. Barnett
Kelly G. Battaglini*
Mark B. Benya
Andrew M. Berlanga
Shannon M. Beston
Sophia M. Bickley*
Joseph P. Bisesto*
Lauren Blake-Whitney
Sophie W. Bober
Elizabeth A. Boghosian
Peter L. Bolte
Timothy C. Bonnar
Richard Y. Bonney
Sasha E. Borenstein
Lauren E. Borislow*
Alexandra F. Bowser
Kristyna M. Bronner
Kilby M. Bronstein*
Hannah F. Brunelle
Natia M. Bueno
David R. Buran
Claire M. Buscemi
Alexander D. Bush
Jocelyn P. Canty
Taylor H. Cappello*
Amanda C. Carney
Michael P. Carr
Patrick H. Carroll
Kelsey M. Carroll
Ariel D. Carter
Benjamin A. Casola
Laura S. Christie
Bryson Z. Cochran
Edmund P. Coleman*
Camille M. Conover
Robert R. Costello
Casey Elizabeth A. Crisco*
Alexa Marie Crivelli
Courtney E. Cytryn
Amanda M. Dane
John D. Darby
Amy M. David
Emily H. Davidowitz
Andrew C. Davis
Cory R. Davis
Edward R. Davis
Jolyon P. Davis
Stella N. de Stefanis
Michael E. Deady
Katherine M. Delaney
Taylor M. Delperuto
Eleanor C. deMuth
Christopher R. DePaola
Sarah M. DePillo
Taylor E. Desgrosseilliers
Kelsey L. Devane
Austin P. DiMarco
Erica L. DiMaria*
Jessica C. Dinan
Gary S. Domoracki
Elizabeth M. Dotten
Emily S. Dove*
Morgan E. Doyle
Chelsea N. Dunay
Spencer J. Dunn
Camille G. Dupuis
Conor Eagan
Cory R. Einbeck
Thomas E. Elder
Carolyn J. Ellis
Ann O. Epifanio*
Connor F. Eustace
Abigail N. Evans*
Catherine H. Faus
Thomas Fiorentino
Rachel A. Fippinger
Emily K. Fitzgerald
Siobhan K. Fitzgerald
Lauren M. Foe
Sarah E. Fonts
Ian R. Ford
Marc S. Forman
Olivia A. Fortuna
Duncan G. Fox
Meredith P. Fulco*
Kendra C. Futera*
Connor P. Garrett
Meghan E. Gaucher
Carla E. Gaynor
Kara L. Gengarelly
Joseph F. Gibbons
Grace C. Gist*
Emma P. Goodman
Hilary B. Gove
Sarah C. Gray
Michael D. Green
Scott M. Greenbaum
Kayleigh L. Gregory
Kieran P. Grogan*
Reyes M. Guevara
Osman C. Guneri
Samuel A. Habgood
Melissa D. Haggerty*
Frances B. Hall
Daisy D. Hanna*
Sean P. Harrison
Kaitlin E. Hastings*
Jeffrey J. Hauser
Chad W. Hecht
Grace G. Hedges*
Natalie P. Heffernan
Carl W. Holstrom
Lukas M. Horowitz*
Joseph T. Howe
Adele V. Huffine
Olivia T. Jacquemin
Max W. Janoff
Eli F. Jarvis*
Kimberly A. Jones*
Annele S. Jones
Lorcan Jowers*
Alexander G. Jundanian
Sara E. Kalafa*
Yosh R. Karbowniczak
Gardner M. Kelley
Kaeghan A. Kelly
Emily M. Kemp
Laura E. Kenny
Lindsay A. Kent
Margaret B. Kietzman
Joshua W. Kirkman
Samuel C. Knopka
Gregory P. Kreisinger
Devyn E. Lacamera
Hannah A. Lagor
Kelsey P. Landers*
Kathryn R. Lane
Luke C. Latella
Cornelia P. Lindecke*
Ryan D. Lohuis
Morgan R. LoPresti
Stephanie M. Loughran
Alexander M. Love
Connor R. Lucker
Jessica M. Lynn
Brooke H. Lyon
Meaghan F. Mahoney
Maya B. Majcen
Maxwell I. Malbouf
Annie N. Mandart
Margaret S. Manko
Eliss Manon
Maya Maor
Haleigh J. Marshall
Andrew D. Mason
Alice T. Mathews*
Gregory Mathieu*
Cameron Mathieu
Evan C. McArthur
Margaret S. McConnell
Virginia W. McDermott*
Remi B. McDonough
Brigid E. McGann
James P. McHenry
Stephanie C. Mejia
Mary C. Meuchner
Hannah V. Meyer
Emily J. Miller
Jacqueline M. Minnehan
Tyler M. Mitchell
Demi Anne M. Mitchell
Marjorie B. Mitchell
Tiffany Mitchell
Danielle L. Moreau
Joshua N. Moss
Caroline B. Moxley
Haylee E. Moyser
Ryan E. Munnelly
Jacqueline A. Murphy
Gabriella Mylod
Adam N. Nast
Richard L. Nix
Julia E. Oak
Patrick M. O'Brien
Erin E. O'Brien
Aaron P. O'Brien
Margaret R. O'Brien
Dona G. Occhipinti
Melanie O'Connor
Claire M. Olson
Perry E. Ostheimer
Louis F. Padnos
Samuel F. Paige
Katrina C. Paige
Jacqueline M. Paolino*
Matthew J. Pasciuto
Ava D. Pavao
Sloan P. Percival
Francesca L. Pittelli*
Christopher L. Pope
Catharine L. Porter
Scott J. Porzio
Michelle M. Preston
Chandler A. Rae
Lauren A. Reich
Jane H. Rew
Vanessa N. Roach
Benjamin G. Robinson
Bridget A. Sakowski
Dillon J. Sass
Benjamin J. Scheibel
Hannah M. Schickel
Ariel B. Schonfeld
Nicholas F. Schoning*
Trevor T. Schutte
Elena T. Scrivani
Konner Scroggins
Samantha O. Seath
Charles M. Seergy
Robert Serenbetz*
Patrick J. Sharry
Katherine A. Shaw*
James M. Sherbahn
Trevor L. Short
Spencer M. Smith
Carlton B. Smith
Christopher C. Smith
Hannah B. Sorgi
Sarah A. St. Amand
Peter M. Standish
Cameron J. Stone
Sally W. Storch
Anna C. Stuhrenberg
Conor L. Sullivan
Alyssa M. Sullivan
Clarissa L. Sullivan
Tessa R. Sullivan
Daniel J. Sweeney
James R. Tambone
Donte D. Taylor
Eden Tesfaye
Katina E. Tibbetts
Abigail Tills*
Weston L. Traub*
Ariel E. Trent
George W. Trimble
Brynna C. Trumpetto
Douglas C. Van Der Hyde*
Zoe I. Van Nostrand
Mary Claire C. Vatinel
Elizabeth J. Vialle
Nicholas K. Vonderheyde
Soeren J. Wacker
Samuel B. Wallace*
Clune J. Walsh
Madeleine D. Waters
Peter N. Waxman
Emily A. Weatherhead
Steven M. Webb
Everest D. Wein
Nathan S. Weiss
Julia A. Welter
Abigail M. White
John C. Widenmeyer
Lucy K. Williams
Kailee M. Winslow
Devin Worthington
Nicole M. Zanghi
Peter S. Zonino

 

 

Contact

Caroline Whelan
Assistant Director of the Annual Fund
Phone: (315) 781-3775
E-mail: whelan@hws.edu

Kristi Augenblick '12
Assistant Director of the Annual Fund
Phone: (315) 781-4065
E-mail: augenblick@hws.edu


More Info

Stewardson Society

Committee

Events

FAQ

Honor Roll