Loading

STEWARDSON SOCIETY Honor Roll

Bernard Abagali
Taylor M. Amico
Emily M. Andersen
Kirsten A. Anderson
Courtney L. Aquadro
Nicholas J. Baca
Danielle N. Bagwin
Georgia E. Baker*
Melanie P. Baltzer
Elizabeth K. Barner
Emma K. Barnes*
David A. Barros
Kyle J. Bayly*
Alexandra E. Beaulieu
Chelsea A. Begg
Alexandra N. Belden
Michael J. Berkowitz
Kathryn E. Bezbatchenko
Justine C. Bierworth*
Joseph P. Biesemeyer
Christyn A. Binder
Treyland M. Blanding
Margaret A. Bluhm
Marissa H. Bodner
Carissa M. Boire
Michael J. Bouchard
Emily E. Bower
Hayley J. Braun
Kristen E. Brayden
Connor E. Brown
Tyler S. Brown
Bridget J. Brown
Carter H. Brown*
Daniel F. Budmen
Peter V. Budmen
Morgan E. Burgess
Samantha P. Burnett
Samuel S. Burrell
Wesley S. Cady
Dominic M. Carazza
Candace V. Carducci
Madeline G. Carens
Stephanie B. Chalmers
Rose Cherubin*
Cydney M. Chibnall
Paul S. Ciaccia
Olivia F. Cinquegrana
Michelle R. Clark
Sara D. Clendenning
Victoria M. Clinton*
Emily M. Clipston
Tyre R. Coleman
Matthew R. Colfax
John H. Conard-Malley
Patrick S. Conlan
Emma A. Coppola
Austin N. Corbett
Katherine N. Cornell
Briana C. Costello
Denisse M. Cotto
Alexandra S. Covert
Stephanie L. Cramer
Michaela R. Criniti
Jeanine M. Cryan
Joseph A. Currie
Caitlyn M. D'Agati
Lauren E. Darcy
Amy M. David
Lindsay C. Davis
Stacey R. Davis
Zachary C. Day*
Blair S. Dector
Britney S. DeHond
Hannah C. DelFavero
Luke DeLuccia
Isabelle M. DeMartin
Caroline G. Demeter
Elizabeth R. Dengal*
Kathryn A. DePietro*
Carlen M. Deskin
Caroline M. DeWeirdt
Jordyn N. Dezago
Mary R. Dinan
Tracy L. Doherty
Mary K. Doran
Marjorie R. Doris-Pierce
Jackson G. Douglass
Emma D. Dow
Caroline Downs
Katherine B. Drinkwater
Olivia Dudo*
Benjamin B. Dunham Kapaldo
Brenna R. Earle
Kelsie E. Earle
Pamela D. Eck
Dominique K. Ellis
Stephen J. Enos
Alexander C. Everett
Maximilian B. Eyle
Amanda N. Faherty
Nicholas C. Faiello
Ryan J. Farrell
John Fasano
Rachel H. Fechter
Michelle C. Feda
Max R. Feldman
Sarah T. Feldman*
Piper W. Ferrone
Grace L. Fiacre
Michael B. Fields
Benjamin J. Finkelstein
Brendan D. Fitzgerald
William B. Florio
Bryce P. Foggo
Lillian L. Forman
Stephen T. Francisco
Patricia L. Franklin
Kathryn L. French
George R. Fries
Alexandre B. Furtado
Joshua P. Galindez-Webb
Dollian A. Garo*
Emily A. Gascon*
Chloe M. Glover*
Kelsey M. Goggin
Michael P. Goodman
Julia C. Gorman
Alice M. Gormley
Katharine A. Goss
Mark C. Greer*
Rebecca A. Greiff
Ellen S. Grenen
Paige A. Gress
Madeline R. Hanley
Catherine E. Hare
Chloe I. Hayter
Sarah L. Heckman
Natalia Hernandez
Kyle J. Herod
Nicholas M. Hindle
Douglas P. Hoagland
Ana Carolina Hoff
Courtney I. Holt
William H. Holtz
Peter H. Holz
Nicholaas H. Honig
Andrew L. Horner
Andrew R. Hoy
Rachel E. Hughes
Daniella L. Hunter-Correa
Tatyanna L. Jack*
Fajri M. Jackson
Leah M. Jacob
Emily V. Jaeckel
Matthew J. Johnson
Troy A. Johnson
Rachel F. Johnson
Ashley M. Joy
Mary E. Kacprowicz
Lauren M. Karam
Andrew M. Kellogg*
Mollie J. Kenerson
Kathleen G. Kennedy
Alana M. Kilcullen
Allison L. Kilroy
Brenna M. Kincaid
Stephen T. Klementowski
David S. Kloos
Aloysius W. Kolubah
Bronson Z. Kovacs
Julie A. Kunzman*
John P. Langevin
Michael J. LaValle
John S. Levis*
Jessie M. L'Heureux
Olivia T. Linville
Kayla A. Littler
Krista Longo
Michael J. Lucas
Bethany A. Lyon
Melissa A. Mahajan
Daniel J. Mahaney
Michael P. Malady
Maya O. Mangini
Robyn F. Manley
Alexander W. Marpet
Gabriella L. Mason
Aubreyanne F. Mayrsohn
Bradley G. McBride
Katharine M. McCall
Markel C. McConeghy
Emma F. McDowell
Molly E. McElgunn
Matthew I. McGriff
Aly M. McKnight
Erin E. McLaughlin
Mary K. McLoughlin
Scott O. McMorris
Robert W. McNamara
Caroline F. Merrill
Marnie A. Merrill
Morgan Metcalf*
Jangmi Mikutowicz
Dominque M. Miller
Eric Mills*
Sharafudin Mirzayee*
Caitlyn E. Mitchell
Owen C. Monahan
Andrew P. Monte
Caitlin J. Moran
Elliott P. Morrill
Jordan A. Mueller
Moriah A. Murphy*
Kendra E. Napierala
Subin K. Nepal
Oddmund G. Nesbakk
Troy S. Neureuter*
Devon C. O'Brien
Patrick M. O'Neil
Terrence J. O'Neill
Michael J. Orr
Eliza R. Orrick
Justin M. Pacione
Danielle M. Pape
MaryClaire Pelletier
Samuel T. Perrine
Macenzie R. Peters
Thomas L. Petrocci
Brady R. Phillips
Arthur R. Piantedosi
Chelsea E. Piccone
Alison J. Pliszka
Hannah N. Pollinger
Alison E. Posey
Jon P. Prashaw
Jacob D. Price
Catherine Price
Samantha S. Prouty
Cameron P. Pugach
Aislinn T. Raftis
Erica L. Randazzo
Amanda L. Rappaport
Zachary H. Reed
Jennifer K. Renz*
Amanda C. Rimsa
Caroline M. Rindos
Troy J. Robinson
Abbey R. Rogowski
Carly E. Rolph
Marco Ronning
Hannah M. Root
Emily A. Rosenberg
Sean D. Rudy
Charles W. Ruehl*
Ashley E. Russo
Peter T. Ryan
Brendan S. Saylor
Kelly S. Scharr
Beau P. Schneider
Alexander Schroder
Harrison M. Schutzer
Edward J. Seber
Avery M. Share
Ashley Shaver
Ross A. Shore
Rebecca L. Siegel
Natalie C. Singer
Katherine A. Sipple
Jacob E. Slade-Baxter
DeAndre' A. Smith
Jordan M. Smith
Amanda B. Smith
Cornelia B. Smith
Rachael N. Smith
Henry P. Smith*
Nicholas G. Snow
Aaron D. Sobell
Ryan M. Sollenne
Tatiana M. Soto
Elvin K. Souffrant
Megan E. Soule
Robert Sovik
Anola J. Stage
John D. Steele
Erica M. Stuke
Emily R. Surprenant
Lauren A. Swan
Alison M. Switzer
Brittany A. Thurman
Emma C. Tiedemann
Jacqueline J. Tilden*
Sarah S. Tompson
Nolan A. Toran
Christopher M. Troy*
Amy K. Tsacoyeanes
Benjamin F. Vaccaro
Elizabeth M. Vail
William G. van der Wal
Taylor J. Vanderbeek
Campbell M. von Eschen
Peter B. Weeks
Alexandra W. Welych-Miller
Abigail C. West
Emilie M. Westhoff
Samuel R. Williams
Tyler J. Wilson-Menting
Hannah E. Wittleder
Haley J. Wolf
Emily G. Worcester
Kaitley A. Wozer*
Lauren E. Yetman
Kyle C. Zaverton

* Indicates Emerson Member

Contact

Tempe Newson '11
Assistant Director of the Annual Fund
Phone: (315) 781-3775
E-mail: newson@hws.edu


More Info

Stewardson Society

Committee

Events

FAQ

Honor Roll